Giżycko, 8 grudnia 2018r. Dobra zabawa dla rodziny.

Pracownia Ceramiczna Ogniem Malowana
zaprasza
do wspólnego lepienia Anioła Wigilijnego.

Rodzinnie z Mikołajem
Rodzinnie z Mikołajem

Termin: 8 grudnia 2018r.
Miejsce: Giżycko, Traugutta 4/1
Cena: 15zł/osoba

Często zastanawiamy się jaki prezent wręczyć najbliższym, aby był niezapomniany.
Spraw niezapomniane chwile ukochanej osobie!

 


Warsztaty ceramiki rozpoczynają się:

  1. godzina 10.00
  2. godzina 12.00
  3. godzina 14.00
  4. godzina 16.00

W celu rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny +48606851869 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Praca z gliną jest atrakcyjna, łatwa i przyjemna dla dzieci i dorosłych. Zajęcia oparte o wspólne przetwarzanie gliny - materiału prostego w obróbce, taniego, naturalnego i czystego ekologicznie daje wiele satysfakcji i pozostawia niezapomniane wrażenia.

Oferujemy:

  • Godzinne zajęcia,
  • Pracę w grupie,
  • Przygotowanie surowca, materiałów i narzędzi.

Zajęcia są w promocyjnej cenie 15zł/osoba i obejmują wszystkie materiały, narzędzia i urządzenia. Prace po wyschnięciu są wypalane i do odebrania po 2 tygodniach.

Przedmioty, które powstaną przy współdziałaniu dzieci i rodziców staną się wyjątkową pamiątką rodzinną. Lepienie w pracowni ceramicznej to chwile spędzone wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. W bardzo oryginalny sposób mamy możliwość spróbowania czegoś wyjątkowego oraz szansę poznania tajemnic garncarskich.

Relacje z poprzednich wydarzeń

II Świąteczne Lepienie Aniołów | III Świąteczne Lepienie Aniołów | Już po raz czwarty | Archanioły, serafiny i cherubinki na Wigilię


Share |


Czy wiesz...

Wwazy bucchero - wyrób ceramiczny o silnie połyskliwej powierzchni, produkowany przez Etrusków w pierwszej połowie VII wieku z czarnej gliny. Lepione ręcznie lub modelowane na kole, przybierały skomplikowane formy, wzbogacone ostrym rozczłonkowaniem kształtu i dekoracją plastyczną. Swój kolor zawdzięczają związkom manganu i delikatnie sproszkowanym substancjom organicznym, dodawanym do gliny.