Giżycko, 12 lutego 2011r. Niezapomniane chwile dla zakochanych.

Walentynki nie tylko dla zakochanych...Niezapomniane chwile przeżyli uczestnicy walentynkowego lepienia w pracowni ceramiki 'Ogniem Malowana'. W piękną, zimową, słoneczną sobotę ponad dziesięcioro osób: dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowywało wyjątkową walentynkę.

Zakochanych odwiedził fruwający przybysz z północy - czerwonobrzuchy gil.

 

Walentynki - Święto zakochanych obchodzone jest corocznie 14 lutego. Walentynki to doskonała okazja, aby okazać uczucia drugiej osobie. Tradycja mówi, że Walentynki wręczamy wszystkim, których kochamy i którym chcemy pokazać, że stale pozostają w naszej pamięci. Nie musi to być jedynie nasz chłopak, dziewczyna, mąż czy żona. Może być to rodzic, przyjaciel lub przyjaciółka.

 

Share |

Przedmioty, które powstały są wyjątkowym podarunkiem. Lepienie w pracowni ceramicznej to chwile wspólnie spędzone z ukochaną osobą i przyjaciółmi.

Praca z gliną jest atrakcyjna, łatwa i przyjemna dla obu płci. Warsztaty oparte o wspólne przetwarzanie gliny - materiału prostego w obróbce, taniego, naturalnego i czystego ekologicznie daje wiele satysfakcji.